Пробни завршни испит - задаци и решења

Српски језик

Комбиновани тест

Наши биолози

Биолози и даље нижу успехе на такмичењима. Ове године, наша школа је била домаћин Општинског такмичења које је одржано 17. 3. 2018. године. Ученици наше школе остварили су следеће резултате: Саша Станковић, ученик одељења 5-1, освојио је 3. место; Рајић Петар и Вуковић Никола, ученици одељења 6-3, освојили су 2. место и ученик одељења 8-3, Филип Марковић, освојио је 2. место, и као ученик са највише освојених бодова у Општини Панчево, директан пласман на окружно такмичење које ће бити одржано 21. 4. 2018. године у Уљми. Честитамо свим ученицима и њиховим предметним наставницама Александри Вељковић и Верици Стошић.

Школски часопис

svici2svici3svici4svici5svici6

Општинско такмичење из биологије

Наша школа је у суботу, 17. марта, била домаћин Општинског такмичења из биологије. Учествовали су ученици основних школа из наше општине у пратњи својих наставника. Такмичење се састојало од једночасовног решавања тест питања. Након теста, такмичарима су послужени сокови и сендвичи а затим су их организотори повели у обилазак етно куће нашег мештанина Ђорђа Стајића. Како је све то протекло можете видети на сликама.