Окружно такмичење из физике

У нашој школи је 16. марта, 2019. године одржано Окружно такмичење из физике за ученике основних школа. Резултате можете погледати овде.

Обавештење

Поштовани родитељи и ученици,
Према обавештењу Покрајинског секретаријата за образовање АП Војводине и одлуци Владе Републике Србије због епидемије грипа настава је обустављена до 25. фебруара 2019.године.
Настава почиње у понедељак, 25.фебруара, према следећем распореду смена:
разреди 5-8. – преподневна смена,
разреди 1-4. – послеподневна смена.

ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА СВЕТОГ САВЕ

У нашој школи дана 27. јануара 2019. године традиционално је обележена школска слава, прослављен је Дан Светог Саве. Ученици школе припремили су пригодан програм, како би одали почаст овом значајном светитељу и просветитељу.

Приредба је отворена хорским наступом и извођењем „Химне Светом Сави“. Након тога, уследило је обраћање директорке школе Верице Стошић, која је пожелела добродошлицу присутнима, а затим и резање колача и предаја кумстава, такође уз пратњу хора.

Приредбу су обележили многобројни рецитали ученика, посвећени Светом Сави, као и велики број песама које је извео школски хор, уз подршку наставнице Гордане Стефановић.

Након школске приредбе, у Дому културе у Долову одржана је Светосавска академија, у сарадњи са Српском православном црквом из Долова и уз подршку Црквеног хора „Свети Александар Невски“.

Обе приредбе посетио је велики број гледалаца и поштовалаца лика и дела првог српског просветитеља - Светог Саве.

Online курсеви енглеског језика

Обавештавамо вас да смо у сарадњи са компанијом LINKgroup обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.
ITAcademy као део компаније LINKgroup овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика, да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.
Наставници ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева. Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан онлине курс. Након што добијени кôд унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.
Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.