Општинска такмичења

Биологија

На општинском такмичењу из биологије ученици наше школе остварили су одличне резултате: Данијел Дражилов (VII-2) освојио је друго место, Ана Аврамовић (VI-3) освојила је друго место и они су се пласирали у даљи круг такмичења.

Остали резултати са такмичења из биологије: Михајло Мутавџија (V-1) треће место, Огњен Станковић (V-2) треће место, Маја Вељковић (V-1) треће место, Милош Урошев (VI-1) треће место, Марко Вељковић (VI-1) треће место, Јован Јеленковић (VI-1) треће место, Милица Ракиџић (VI-3) треће место, Невена Ћојбашић (VII-1) треће место, Данило Словић (VII-2) треће место, Анђела Вучендић (VIII-2) треће место, Тијана Кузмановић (VIII-3) треће место.

Математика

На општинском такмичењу из математике Марија Ракиџић (IV-2) освојила је прво место и Огњен Станковић(V-2)је освојио прво место.

Српски језик

Ученици наше школе били су успешни на општинском такмичењу из српског језика.

Милица Ракиџић (VI-3) освојила је прво место, Анђела Вучендић(VIII-2) освојила је друго место, а Огњен Станковић (V-2) освојио је треће место.