ПРОСЛАВИЛИ СМО ДАН ШКОЛЕ

Дан школе прославили смо у холу наше школе 21. марта. Ученици наше школе припремили су садржајан програм у част Аксентија Максимовића и у част наше школе која носи његово име. У првом делу приредбе, предшколци и ученици од 1. до 4. разреда представили су се рецитацијама и ритмикама. Након тога, ученици од 5. до 8. разреда развеселили су нас певањем песама и рецитацијама. Један од највећих утисака оставило је рецитовање „Химне Аксентију Максимовићу“, коју је написала ученица наше школе Марија Ракиџић. После тога, имали смо прилике да чујемо како наши ученици свирају одређене инструменте, затим смо могли да видимо и њихову тачку са прошлогодишњег „Панчевачког карневала“, а на крају су нам представом показали и како глуме. Дан је протекао у смеху, радости и весељу.