Online курсеви енглеског језика

Обавештавамо вас да смо у сарадњи са компанијом LINKgroup обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.
ITAcademy као део компаније LINKgroup овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика, да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.
Наставници ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева. Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан онлине курс. Након што добијени кôд унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.
Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.